Vytisknout

Vítáme Vás na stránkách firmy Studio DAJA Strakonice

logo DAJA 1

Vítám vás na stránkách Studia DAJA. Toto studio vzniklo v létě 2011 na základě spolupráce Dany a Jany (DaJa). Moje kolegyně Danuška se několik let věnovala masážím a práci s energií a já jsem se od roku 2008 zabývala terapiemi EFT. Od roku 2011 jsme spojili tyto dva obory k sobě a vytvořili profesionální tým.

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti osobního rozvoje a životního stylu.  Nabízíme vám nejen masáže a terapie, ale hlavně osobitý  a diskrétní přístup ke každému, kdo řeší životní a zdravotní problémy. V neposlední řadě upřednostňujeme cestu emočního koučinku, kde učíme klienty, jak svépomocí zlepšit svůj život. 

 

 

Věřím, že spolu najdeme cestu jak změnit Váš život k lepšímu.

Jana Grohmanová


Novinky

Jak se osvobodit od strachu pomocí techniky emoční svobody (EFT)

psychology 2001850 640

Strakonice, Studio Daja - 13.10.2021

18-21 hod. -pracovní workshop. EFT nebo 'Tapping' - cesta k vnitřní svobodě

Náš strach nás může zachránit nebo také zabít? Spolu s chronickým stresem se stává tichým zabijákem číslo jedna. Metoda EFT již pomohla mnoha lidempřekonat strach a vymanit se z omezujících emočních vzorců. 

Co je EFT a jak vám může pomoci?

Vaše tělo, stejně jako všechno ostatní ve vesmíru, je tvořeno energií. Negativní myšlení, emocionální trauma, nezdravé jídlo, toxicita v našem prostředí, to vše může tuto energii rychle vyčerpat, což vede k fyzické bolesti a nemoci.

Číst dál...

Páteční večery při svíčkách

 

candlelights 2179184 640

Páteční večer a povídání při svíčkách? Proč ne. Prostě se jen tak sejít, se stejně naladěnými lidmi, popít čaj, kávu, dát si něco dobrého. Každý kdo.chce je vítán. Pátek 8.10.2021 od 19 hod.

Letní čas pomalu končí a jak se říká, utekl jako voda. Byl to takový trochu oddychový čas od stresového jarního období všech zákazů a příkazů.  Všichni jsme měli dost času si zjistit informace, které se  bohužel v médiích neobjevují a zamyslet se nad tím, co je pravda a co ne. Prožíváme docela psychicky náročné období a podporu potřebuje každý. 

Číst dál...

Strach, manipulace a sebeláska

tea time 3240766 640

     Pozvánka na podvečerní povídání a dobrého čaje, na téma:

       Strach, manipulace a sebeláska.

      Čajovna na Půdě - sobota 7.8.2021 od 18-20 hod.

Aktuální téma dnešní doby je strach. Žijeme ve stresující a zrychlené době. Informace, které se k nám přes média dostávají jsou plná strachu. Je nám neustále předkládáno, že ze všech stran hrozí nebezpečí a Covid číhá za každým rohem. Někdo zůstal vyděšen a věří všemu, co vysílají v televizi, říkají politici a podle toho se tak chová. Jiní už tuto hru prokoukli a nebojí se Covidu, ale těch nesmyslných příkazů, zákazů a omezení.

Číst dál...