Vytisknout

Vítáme Vás na stránkách firmy Studio DAJA Strakonice

logo DAJA 1

Vítám vás na stránkách Studia DAJA. Toto studio vzniklo v létě 2011 na základě spolupráce Dany a Jany (DaJa). Moje kolegyně Danuška se několik let věnovala masážím a práci s energií a já jsem se od roku 2008 zabývala terapiemi EFT. Od roku 2011 jsme spojili tyto dva obory k sobě a vytvořili profesionální tým.

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti osobního rozvoje a životního stylu.  Nabízíme vám nejen masáže a terapie, ale hlavně osobitý  a diskrétní přístup ke každému, kdo řeší životní a zdravotní problémy. V neposlední řadě upřednostňujeme cestu emočního koučinku, kde učíme klienty, jak svépomocí zlepšit svůj život. 

 

 

Věřím, že spolu najdeme cestu jak změnit Váš život k lepšímu.

Jana Grohmanová


Novinky

Jak zastavit své strachy a zbavit se stresu a napětí

Pozvánka na pracovní workshop - Jak zastavit své strachy a zbavit se                        stresu a napětStrach stresúzkost a metoda EFTí již 12.1.2022

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

Strach je naší přirozenou emoční výbavou a má za úkol nás chránit, a to je v pořádku. Bohužel, je také strach, který nás omezuje. Pokud máte v autě v pořádku brzdy, tak vás vždy dobře chrání, když je správně používáte. Jestliže ale máte zaseknutou a zataženou ruční brzdu, brzy se vám auto zničí. Stejně je to i s naším tělem.

 Strach ničí naši psychiku a naše tělo. Ve strachu a pod psychickým tlakem děláme chybná rozhodnutí a nedokážeme si uchránit své osobní hranice. Strach snižuje naši imunitu.  Dnešní doba vyžaduje psychickou odolnost a je velmi náročná.

Číst dál...

Vánoční dárkové poukázky

christmas gbd11e55a8 1920

Nevíte o co si napsat Ježíškovi? Nevíte jaký dárek nadělit svým blízkým?

Všichni si přejeme vzájemně na Vánoce štěstí, zdraví, hojnost, klid, mír a lásku. Místo toho si mnohdy kupujeme nesmyslné dárky, možná si ani neuvědomujeme, že ten klid, hojnost, láska a zdraví nepřicházejí ze všech těch materiálních věci (možná chvilkové nadšení a radost), ale z našeho vnitřního stavu. Často hledáme stále něco, co nás udělá konečně tím šťastným a spokojeným v životě. 

Co kdyby opravdu bylo možné si něco takového nadělit?Co kdyby opravdu šlo zlepšit vaše zdraví, vzájemné vztahy, najít svou vlastní vnitřní rovnováhu, sebevědomí a radost ze života?

Číst dál...

Jak se osvobodit od strachu, stresu a emočního napětí. 

 stress gefa4958fa 640 

Pracovní workshop. EFT nebo 'Tapping' - Cesta k vnitřní svobodě. Práce s myšlenkami, emocemi a energií. 

Strakonice, Studio Daja - 12.11.2021 17-20 hod.

Dnešní doba je doba strachu, stresu, obav a úzkosti. Náš strach nás může zachránit ale také zabít? Spolu s chronickým stresem se stává tichým zabijákem číslo jedna. Metoda EFT již pomohla mnoha lidem překonat strach a vymanit se z omezujících emočních vzorců. 

Co je EFT a jak vám může pomoci?

Vaše tělo, stejně jako všechno ostatní ve vesmíru, je tvořeno energií. Negativní myšlení, emocionální trauma, nezdravé jídlo, toxicita v našem prostředí, to vše může tuto energii rychle vyčerpat, což vede k fyzické bolesti a nemoci.

Když dojde k emocionálnímu traumatu v důsledku obtížné životní události, bez ohledu na to, jak náročný zážitek je, pocity bolesti, stresu a nízké sebehodnocení často samy nezmizí. Ukládají se ve vašem těle jako energetické uzly nebo blokády, což často vytváří celoživotní vzorce chování a podle zákona přitažlivosti ve skutečnosti přitahujeme, to co nechceme. Bohužel strach a stres snižuje imunitu a je příčinou mnoha fyzických nemocí.

Zde přichází na řadu technika emoční svobody.

EFT se používá k uvolnění emocionální bolesti, omezení přesvědčení a negativních vzorců chování v těle pomocí „klepání“. Zahrnuje použití jednoho základního postupu - poklepání na klíčové body poledníku na horní části těla dvěma prsty při opakování specializované sekvence afirmací.

Přijďte si vyzkoušet, jak funguje metoda EFT v praxi.

Existuje celá řada různých metod, které můžete vyzkoušet, a některé mají potenciál velmi rychle vytvořit masivní posuny. Jednou z nich je metoda EFT. Pokud máte vážný zájem přijďte si metodu vyzkoušet. Prosím, napište mi předem na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s jakými strachy bojujete, abych věděla, na jaké téma se konkrétně zaměřit. Kapacita zájemců je omezena.

Místo konání Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice (naproti školce Čtyřlístek) cena workshopu včetně pracovních materiálů a občerstvení je 600,- Kč platba na místě. Přihlášky, na tel. č. 763 670 603. Pokud vám nebude brát telefon, věnuji se klientovi, zanechte SMS.