Vítáme Vás na stránkách firmy Studio DAJA Strakonice

logo DAJA 1

Vítám vás na stránkách Studia DAJA. Toto studio vzniklo v létě 2011 na základě spolupráce Dany a Jany (DaJa). Moje kolegyně Danuška se několik let věnovala masážím a práci s energií a já jsem se od roku 2008 zabývala terapiemi EFT. Od roku 2011 jsme spojili tyto dva obory k sobě a vytvořili profesionální tým.

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti osobního rozvoje a životního stylu.  Nabízíme vám nejen masáže a terapie, ale hlavně osobitý  a diskrétní přístup ke každému, kdo řeší životní a zdravotní problémy. V neposlední řadě upřednostňujeme cestu emočního koučinku, kde učíme klienty, jak svépomocí zlepšit svůj život. 

 

 

Věřím, že spolu najdeme cestu jak změnit Váš život k lepšímu.

Jana Grohmanová


Novinky

Jak se osvobodit od strachu, stresu a emočního napětí. 

 stress gefa4958fa 640 

Pracovní workshop. EFT nebo 'Tapping' - Cesta k vnitřní svobodě. Práce s myšlenkami, emocemi a energií. 

Strakonice, Studio Daja - 12.11.2021 17-20 hod.

Dnešní doba je doba strachu, stresu, obav a úzkosti. Náš strach nás může zachránit ale také zabít? Spolu s chronickým stresem se stává tichým zabijákem číslo jedna. Metoda EFT již pomohla mnoha lidem překonat strach a vymanit se z omezujících emočních vzorců. 

Co je EFT a jak vám může pomoci?

Vaše tělo, stejně jako všechno ostatní ve vesmíru, je tvořeno energií. Negativní myšlení, emocionální trauma, nezdravé jídlo, toxicita v našem prostředí, to vše může tuto energii rychle vyčerpat, což vede k fyzické bolesti a nemoci.

Když dojde k emocionálnímu traumatu v důsledku obtížné životní události, bez ohledu na to, jak náročný zážitek je, pocity bolesti, stresu a nízké sebehodnocení často samy nezmizí. Ukládají se ve vašem těle jako energetické uzly nebo blokády, což často vytváří celoživotní vzorce chování a podle zákona přitažlivosti ve skutečnosti přitahujeme, to co nechceme. Bohužel strach a stres snižuje imunitu a je příčinou mnoha fyzických nemocí.

Zde přichází na řadu technika emoční svobody.

EFT se používá k uvolnění emocionální bolesti, omezení přesvědčení a negativních vzorců chování v těle pomocí „klepání“. Zahrnuje použití jednoho základního postupu - poklepání na klíčové body poledníku na horní části těla dvěma prsty při opakování specializované sekvence afirmací.

Přijďte si vyzkoušet, jak funguje metoda EFT v praxi.

Existuje celá řada různých metod, které můžete vyzkoušet, a některé mají potenciál velmi rychle vytvořit masivní posuny. Jednou z nich je metoda EFT. Pokud máte vážný zájem přijďte si metodu vyzkoušet. Prosím, napište mi předem na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s jakými strachy bojujete, abych věděla, na jaké téma se konkrétně zaměřit. Kapacita zájemců je omezena.

Místo konání Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice (naproti školce Čtyřlístek) cena workshopu včetně pracovních materiálů a občerstvení je 600,- Kč platba na místě. Přihlášky, na tel. č. 763 670 603. Pokud vám nebude brát telefon, věnuji se klientovi, zanechte SMS. 

 

Emoční a energeticko-psychologická pomoc.

people gcb1688eda 640

Hledáte pomoc, jak se dostat ze svých strachů, obav, úzkosti a bezmoci? Jste unavení a psychicky vyčerpaní ze současné situace? Máte strach z nemoci nebo z různých nařízeních? Je toho už na vás opravdu dost? 

Situace je taková jaké. To, co můžeme ovlivnit právě nyní, je naše vlastní vnímání situace. Můžeme se naučit zklidnit své vlastní myšlenky, emoce a pocity, tak abychom tuto situaci ve zdraví zvládli a našli správné řešení.

Tato doba vyžaduje psychickou odolnost a je na každém z nás, jak ji budete posilovat. 

http://studio-daja.cz/e-booky-zdarma/

Odkaz na kurz- Jak pracovat se svými strachy https://www.studiodaja.cz/home/novinky/372-jak-se-osvobodit-od-strachu-stresu-a-emocniho-napeti

 

Strach, manipulace a sebeláska

tea time 3240766 640

     Pozvánka na podvečerní povídání a dobrého čaje, na téma:

       Strach, manipulace a sebeláska.

      Čajovna na Půdě - sobota 7.8.2021 od 18-20 hod.

Aktuální téma dnešní doby je strach. Žijeme ve stresující a zrychlené době. Informace, které se k nám přes média dostávají jsou plná strachu. Je nám neustále předkládáno, že ze všech stran hrozí nebezpečí a Covid číhá za každým rohem. Někdo zůstal vyděšen a věří všemu, co vysílají v televizi, říkají politici a podle toho se tak chová. Jiní už tuto hru prokoukli a nebojí se Covidu, ale těch nesmyslných příkazů, zákazů a omezení.

Číst dál...