Vítáme Vás na stránkách firmy Studio DAJA Strakonice

logo DAJA 1

Vítám vás na stránkách Studia Daja. Toto studio vzniklo v létě 2011 na základě spolupráce Dany a Jany (DaJa). Moje kolegyně Danuška se několik let věnovala masážím a práci s energií a já jsem se od roku 2008 zabývala terapiemi EFT. Od roku 2011 jsme spojili tyto dva obory k sobě a vytvořili profesionální tým.

Dalším, kdo se věnuje energiím prostoru je dcera Tereza, která studovala školu se zaměřením na návrhy interiérů a později úspěšně zakončila studium České školy Feng Shui v Praze. Energie prostoru ve kterém žijeme velice ovlivňuje naše zdraví, vztahy a náš život. Spolupracujeme s dalšími významnými lektory.

Pořádáme kurzy a semináře. Vítám Vás na těchto stránkách a nabízím vám nejen masáže, terapii, poradenství v oblasti bydlení, ale hlavně svůj osobitý přístup ke každému, kdo řeší životní a zdravotní problémy. Nemusíte se objednávat rovnou na terapii, ale jste srdečně vítáni přijít v diskrétnosti si popovídat do příjemného prostřední na kávu, či čajíček.

Věřím, že spolu najdeme cestu jak změnit Váš život k lepšímu.

Jana Grohmanová


Novinky

Jaro a naše alergie

obrázek alergieJaro je jedno z nejkrásnějších ročních období. Pro někoho ale může být i obdobím zdravotních problémů a tou jsou alergiie.

Alergie jsou mentálním problémem. Naše psychika z nějakého důvodu naprogramuje své vlastní tělo tak, aby působilo proti sobě samému tím, že imunitní systém vyvolá nepřiměřenou reakci na obecně neškodné podněty ( alergeny).

Kdykoliv se stane v našem životě něco traumatického nebo se dostaneme do emočně nepříjemné situace, náš mozek dostává  veškeré informace z vašeho okolí. Může to být vůně trávy, obsah vzduchu, který dýcháte, třeba i to, že je přítomen pes nebo kočka a mnohdy i to, co jste měli v tu dobu v žaludku.

Někdy pak podvědomí propojí programy ochrany s celkovým obrazem situace a omylem přiřadí význam i ostatním aspektům.

Podvědomí mylně vyhodnotí situaci jako emočně ohrožující a vyšle obranu, vaše podvědomí vás chce vlastně ochránit. Vám se může spustit rýma, pálení v očích, kýchání, vyrážka a pod.

Pokud máte zájem řešit své alergické problémy jinou cestou než léky je zde řešení. Hledáme společně příčinu - nepotlačujeme pouze aspekty problému léky.

Metoda EFT pracuje s emocemi a naším podvědomými programy. Je velice dobrým řešením na problémy nejen s alergiemi ale i celou řadou psychosomatických onemocnění.

Na měsíc květen 2019 je akční cena za řešení alergií- terapie 

Cena za 1 - 1,5 hod. terapie je v akci za 500,- Kč. Výsledek terapie je nutné ověřit reakcí na aleŕgen. Pokud by se vyskytli zbytkové aspekty problému je které nebylo možné odhalit při nepřítomnosti alergenu je možné využít další terapii v ceně 250,- Kč.

 

 

 

Číst dál...

Dejte STOP svým strachům


no 987086 640

Dejte STOP svým strachům

            3.5.2019

       Strakonice Studio Daja 

Večerní workschop 18-21 hod.

Máte pořád z něčeho strach a nevím co s tím máte dělat ? Pojďte se naučit pracovat se svým strachem tak aby vás přestal omezovat a ničit. Chcete se podívat co se skrývá pod pokličkou vašich strachů ? Strach je úžasná věc pokud nás chrání. Se strachem žijeme  v neustálém stresu a napětí, doslova si ničíme svůj život po stránce psychické a fyzické. Strach omezuje náš život na každém kroku. Strach nám nedovoluje opustit práci, která nás nebaví. Odejít od partnera, který nám ubližuje. Máme strach z nemocí, ze stáří, samoty, z nedostatku financí, z pocitu nejistoty. Bojíme se výšek, zvířat, uzavřených prostorů a pod. Strach je energie a jako z energií je s ním třeba pracovat. Nepotřebujeme strach násilím překonávat, potlačovat, bojovat s ním. Přestaňte před ním utíkat. Stačí ho přijmout, pochopit, prožít a na energetické úrovni propustit. Jedinečná příležitost pro vás jak se naučit pracovat s vlastními strachy


Co si vysvětlíme a naučíme ?

Co je strach a jak nás ovlivňuje.

Kde se strach v našem těle bere.

Jak funguje naše mysl v propojení s našimi emocemi.

Podíváme se pod pokličku vašich vlastních strachů - čeho se bojíte ?

Strach seznámit se, strach mluvit na veřejnosti, ze zkoušek, z výšek, z létání v letadle, z pavouků, z vody a všechny možné další  strachy a fobie.

Naučíte se se svým strachem pracovat pomocí metody EFT a uvedeme vše do praxe.

Každý bude mít možnost si vyzkoušet odblokování v praxi. Obdržíte návod jak s touto metodou pracovat doma.  AKCE Každý z účastníků obdrží slevový kupón( 50 % sleva) na případnou individuální terapii. Lektor kurzu Jana Grohmanová

Cena workshopu je 500,- Kč, platba v hotovosti na místě. Rezervace do 2.5.2019 do 17 hod. na tel. čísle 736 670 603, počet míst omezen . 

Místo konání Studio Daja Holečkova 19 Strakonice, občerstvení káva, čaj, nealko zdarma.

" Život začíná tam kde končí strach " Budha

 

Pracovní workshop

dementia 595638 640 

21.3.2019       od 18 - 21 hod.

Čajovna Na Půdě - Strakonice

Energie našich slov, myšlenek a emocí

aneb síla vědomého myšlení.

Náš život je odrazem našich emocí, myšlenek a přesvědčení. Myšlenka

je energie a vše ve Vesmíru je tvořeno energií a  tyto energie se

vzájemně přitahují. Mnohdy bohužel přitahujeme i to, co nechceme.

Tajemství těchto zrcadel je schováno v našem podvědomí.  Můžete

přečíst spousty knih a poslouchat zajímavé semináře, ale pokud

Číst dál...