Vítáme Vás na stránkách firmy Studio DAJA Strakonice

logo DAJA 1

Vítám vás na stránkách Studia DAJA. Toto studio vzniklo v létě 2011 na základě spolupráce Dany a Jany (DaJa). Moje kolegyně Danuška se několik let věnovala masážím a práci s energií a já jsem se od roku 2008 zabývala terapiemi EFT. Od roku 2011 jsme spojili tyto dva obory k sobě a vytvořili profesionální tým.

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti osobního rozvoje a životního stylu.  Nabízíme vám nejen masáže a terapie, ale hlavně osobitý  a diskrétní přístup ke každému, kdo řeší životní a zdravotní problémy. V neposlední řadě upřednostňujeme cestu emočního koučinku, kde učíme klienty, jak svépomocí zlepšit svůj život. 

 

 

Věřím, že spolu najdeme cestu jak změnit Váš život k lepšímu.

Jana Grohmanová


Novinky

Jak zastavit své strachy a zbavit se stresu a napětí

Pozvánka na pracovní workshop - Jak zastavit své strachy a zbavit se                        stresu a napětStrach stresúzkost a metoda EFTí již 12.1.2022

Strach je aktuální téma dnešní doby. Již druhým rokem jsme doslova (každý den), médii zaplavováni informacemi o děsivém viru. Díky vládním opatřením se mnozí dostali do finančních nesnází. Řešíme vztahové, zdravotní a existenční problémy.  Strach se stává chronickým a stres je běžnou záležitostí. Vyvolávat v lidech strach je cílená manipulace a docela se to daří. Bojíme se sami sebe navzájem, udáváme se a ničíme si vztahy.

Strach je naší přirozenou emoční výbavou a má za úkol nás chránit, a to je v pořádku. Bohužel, je také strach, který nás omezuje. Pokud máte v autě v pořádku brzdy, tak vás vždy dobře chrání, když je správně používáte. Jestliže ale máte zaseknutou a zataženou ruční brzdu, brzy se vám auto zničí. Stejně je to i s naším tělem.

 Strach ničí naši psychiku a naše tělo. Ve strachu a pod psychickým tlakem děláme chybná rozhodnutí a nedokážeme si uchránit své osobní hranice. Strach snižuje naši imunitu.  Dnešní doba vyžaduje psychickou odolnost a je velmi náročná.

Číst dál...

Vánoční dárkové poukázky

christmas gbd11e55a8 1920

Nevíte o co si napsat Ježíškovi? Nevíte jaký dárek nadělit svým blízkým?

Všichni si přejeme vzájemně na Vánoce štěstí, zdraví, hojnost, klid, mír a lásku. Místo toho si mnohdy kupujeme nesmyslné dárky, možná si ani neuvědomujeme, že ten klid, hojnost, láska a zdraví nepřicházejí ze všech těch materiálních věci (možná chvilkové nadšení a radost), ale z našeho vnitřního stavu. Často hledáme stále něco, co nás udělá konečně tím šťastným a spokojeným v životě. 

Co kdyby opravdu bylo možné si něco takového nadělit?Co kdyby opravdu šlo zlepšit vaše zdraví, vzájemné vztahy, najít svou vlastní vnitřní rovnováhu, sebevědomí a radost ze života?

Číst dál...

Jak se osvobodit od strachu, stresu a emočního napětí. 

 stress gefa4958fa 640 

Pracovní workshop. EFT nebo 'Tapping' - Cesta k vnitřní svobodě. Práce s myšlenkami, emocemi a energií. 

Strakonice, Studio Daja - 12.11.2021 17-20 hod.

Dnešní doba je doba strachu, stresu, obav a úzkosti. Náš strach nás může zachránit ale také zabít? Spolu s chronickým stresem se stává tichým zabijákem číslo jedna. Metoda EFT již pomohla mnoha lidem překonat strach a vymanit se z omezujících emočních vzorců. 

Co je EFT a jak vám může pomoci?

Vaše tělo, stejně jako všechno ostatní ve vesmíru, je tvořeno energií. Negativní myšlení, emocionální trauma, nezdravé jídlo, toxicita v našem prostředí, to vše může tuto energii rychle vyčerpat, což vede k fyzické bolesti a nemoci.

Když dojde k emocionálnímu traumatu v důsledku obtížné životní události, bez ohledu na to, jak náročný zážitek je, pocity bolesti, stresu a nízké sebehodnocení často samy nezmizí. Ukládají se ve vašem těle jako energetické uzly nebo blokády, což často vytváří celoživotní vzorce chování a podle zákona přitažlivosti ve skutečnosti přitahujeme, to co nechceme. Bohužel strach a stres snižuje imunitu a je příčinou mnoha fyzických nemocí.

Zde přichází na řadu technika emoční svobody.

EFT se používá k uvolnění emocionální bolesti, omezení přesvědčení a negativních vzorců chování v těle pomocí „klepání“. Zahrnuje použití jednoho základního postupu - poklepání na klíčové body poledníku na horní části těla dvěma prsty při opakování specializované sekvence afirmací.

Přijďte si vyzkoušet, jak funguje metoda EFT v praxi.

Existuje celá řada různých metod, které můžete vyzkoušet, a některé mají potenciál velmi rychle vytvořit masivní posuny. Jednou z nich je metoda EFT. Pokud máte vážný zájem přijďte si metodu vyzkoušet. Prosím, napište mi předem na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s jakými strachy bojujete, abych věděla, na jaké téma se konkrétně zaměřit. Kapacita zájemců je omezena.

Místo konání Studio Daja - Holečkova 19 Strakonice (naproti školce Čtyřlístek) cena workshopu včetně pracovních materiálů a občerstvení je 600,- Kč platba na místě. Přihlášky, na tel. č. 763 670 603. Pokud vám nebude brát telefon, věnuji se klientovi, zanechte SMS. 

 

Mé jméno je Jana Grohmanová,

narodila jsem se ve znamení Býka v roce 1962 ve Strakonicích. V průběhu života, když se začali objevovat v mém světě malé i větší problémy ,tak jako snad u každého, jsem podvědomě cítila, že se nic neděje náhodou, že vše má svůj význam. Tak jsem začala pátrat proč???? Na své cestě jsem v roce 2008 nalezla metodu EFT - přinesla mi velké poznání o sobě, pochopení a řešení příčin problémů, duchovní rozvoj a také radost z práce s klienty. Cestou hledání se dostávali ke mě informace tak, jako když skládám obraz z malých puzzlí. Pokud se naučíme náš život poskládat z těchto správných kousků, dá nám smysl, krásu a radost z každého dne. Ráda vám pomůžu při vašem hledání, život je krásný a stojí za to žít. Je to jen na vás co s ním uděláte.

Své vzdělání v oboru energetické psychologie jsem získala v roce 2008 absolvováním certifikovaného kursu -Praktik EFT 1 a 2 ,vedený akreditovanou školitelkou a ředitelkou firmy AAMET p.Martou Noskovou. Další vzdělání jsem si rozšířila v roce 2010 studiem v Institutu energetické psychologie v Kolíně , u p.Zdeny Katayami , která jako první tuto metodu přivezla do Čech z Japonska. Jsem certifikovaný terapeut energetické psychologie. Cestou k sebepoznání a vzděláváním jsem potkala další skvělé učitele a absolovovala jejich kurzy, které mě samotnou velmi posunuli. Janu Světákovi za jeho úžasné kurzy  Vědomé Kristallizace, Intiutivního vnímání, Síle rodu, Vědomé obraznosti a jeho zasvěcením do práce s energiemi. Můj život  mi značně ovlivnili absolvované semináře Modré alfy pod vedením p.Petra Velechovského, Maja Vaska se s učením  Melchizedeka, Jiří Vokáč Čmolík a s ním úžasný přechod přes žhavé uhlí.  Též děkuji p.Květuši Hochmalové a jejímu skvělému kurzu - Sebevědomí a kreslení pravou mozkovou hemisférou z kterého stále čerpám.

Ve volné chvíli pořád ráda kreslím, čtu a sebevzdělávám se. Při své terapeutické práci používám metody NLP , hypnoterapie, Fater EFT, The Work - práce s myšlenkou, Zákon přitažlivosti a  dnes již své vlastní metody získané dlouhodobou praxí. I tak cítím, že je důležitá empatie, pokora a individuální přístup ke každému klientovi. Nejsem ten kdo léčí, jsem jen ten kdo ukazuje cestu, tak aby jste našli sami sebe a porozumněli svým problémům. Abychom mohli společně najít příčinu a našli řešení. Je důležité převzít vlastní odpovědnost za svůj život  a stát se tak vědomým tvůrcem vlastní reality. Cesta nebývá pokaždé jednoduchá, ale stojí ta to ji jít.


Certifikát EFTVíce informací o technice emoční svobody (EFT)

Bruce Lipton, Ph.D. - Jak fungují buňky

Buněčný biolog, respektovaný vědec, Bruce Lipton vysvětluje, jak fungují lidské buňky.
Když to pochopíte, máte tu velmi jednoduchý návod, jak být tvůrci vlastního života.
Bruce, díky! ❤️

EFT.cz - EFT v pořadu Sama doma


Úžasná univerzální léčebná pomoc

Od Gary Graig zakladatele EFT. Seznámení s technikou k emocionální svobodě (EFT), všestranný léčebný prostředek, který opravdu často pomůže v případech, kde nic jiného již nepomohlo.

Oficiální trailer k novému filmu E MOTION

 

HG Bruce Lipton EFT 2016


Více informací o technice emoční svobody (EFT)

 • EFT terapie
 • Terapie EFT 
 • 1 hod. sezení 800,- Kč
 • 1,5 hod. sezení 1100,- Kč
 • 2 hod. sezení 1400,- Kč
 • 2,5 hod. sezení
 • 1700,-
 • max. 3 hod. v rámci jednoho terapeut. sezení je cena 
 •  max.2.000,- Kč
 • Mám zájemEmoční

 

 • EFT terapie děti
 • Terapie děti do 15 let
 • Jedno sezení
 • max.1- 1,5 hod.
 • 500,- Kč 
 • NOVINKA
 • Možnost skryté terapie v rod.prostředí.
 • Cena dle domluvy a vzdálenosti bydliště.
 • Mám zájem
 • Emoční koučink a terapie
 • Vhodné pro klienty, kteří chtějí dlouhodobě pracovat na svých osobních problémech
 • Individuální terapie a koučink. Výuka, práce s emocemi, myšlenkou a energií 
 •  Celkem 5 hodin - platba předem
 • 4.000,- Kč
 • Celkem 8 hodin platba předem 5.600,-Kč
 • V ceně pracovní materiál
 • Mám zájem
 • Terapie přes skype
 • 1 hod. EFT terapie 
 • 500,- Kč
 • Při platbě předem na účet
 • Poradenství 30 minut skype zdarma
 • Mám zájem

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 Osobní konzultace zdarma 

Nabídka je určena vám, kteří o této metodě slyšíte poprvé. Pomůžu vám zjistit, zda metoda EFT je pro váš problém vhodná a vysvětlit vám techniku. Tato konzultace napomůže ve vašem rozhodování, zda využijete mé služby nebo se rozhodnete jinak. Nic tím neztratíte, můžete jen získat.Vysvětlím vám jaké používám techniky, jak dlouho sezení trvá, na co lze EFT použít, kolik stojí terapie, čeho se nemusíte obávat - můžete se optat na vše co vás na EFT zajímá. První konzultace cca 30 minut - ZDARMA.

Pokud jste ve vážné finanční situaci, nevíte si rady se svým životem a je pro vás terapie momentálně přepych - určitě přijďte, řešení spolu najdeme - nikdy není pozdě začít měnit svůj život.

Délka terapie je různá, podle problému, který se řeší. Doporučuji si udělat čas minimálně 1,5 až 2 hodiny. Není dobře pokud klient spěchá a odešel by dříve, než je nutné (tzv. emočně nedoladěn). Pokud v sobě klient nosí problém delší dobu, těžko vyřešíme vše na jednom sezení. Doporučuji 2-3 sezení minimálně, ale záleží na každém klientovi.
Terapie nenahrazuje lékařskou péči a není hrazena žádnou zdravotní pojišťovnou. Při práci s klientem je dodržována naprostá osobní diskrétnost.

Této práci se věnuji na plný úvazek a profesionálně. Ceny nejsou hrazeny žádnou zdravotní pojišťovnou. V ceně jsou zahrnuté veškeré náklady na podnikatelskou činnost, náklady na pronájem, služby, osobní mzdu a náklady na stále se doplňující vzdělání v oblasti osobního rozvoje.

Služby, které vám předávám, dávám z celého svého srdce, a tím nejlepším možným způsobem s pokorou a láskou. Děkuji, že i vy respektujete moji cenu.

Platba v hotovosti na místě, případně předem na účet( dle domluvy). V nouzových případech je možné domluvit splátky či najít jiné řešení.

 Ceník aktualizovaný 1.1.2021

 

Více informací o technice emoční svobody (EFT)

Děti a emoce

Rodičovství je úžasná věc. Většina rodičů se na svá miminka a potomky těší a s láskou je přijímá. Narozené miminko dostane jméno, rodný list, ale bohužel už nám nikdo nedá návod k použití.

Existuje mnoho příruček, jak děťátko krmit, koupat, čím ho mazat, jaké dávat plenky, co mu kupovat za hračky apod. To může každá maminka prostudovat předem. Ale jak se s nimi dorozumět, když ještě neumí mluvit? Batolata s námi komunikují přes své emoce a pocity.

Větší děti naučíme mluvit, ale jejich emoce a pocity, kterými byly zvyklé vyjadřovat své potřeby, prožívají pořád. Bohužel si s nimi mnohdy nevíme rady. Své děti vychováváme, tak jak nejlépe v tu chvíli dovedeme.

Učíme děti co je dobré a co je špatné (z našeho úhlu pohledu).

Třeba cachtání v louži je pro dítě super zábava. Pro maminku, pokud je dítě oblečené do školky a skončí v první louži, je chování nepřípustné a zlobí se.

Pak připojíme další výchovné pokyny. Například. Hodná holčička nezlobí. Chlapeček přeci nepláče, to je ostuda. Tak tahle vzteklá holčička asi není naše, to by naše princezna přeci nedělala. Jestli se budeš vztekat, tak tě ještě přidám, ať máš proč. Okamžitě se uklidni. Jdi mi z očí. Přijď, až budeš normální apod.

To si často děti s takovými pokyny ani neví rady. Jak to udělat rychle se uklidnit?

Emoce je energie v pohybu. Jsou to fyzické reakce našeho těla na myšlenky, události, situace, se kterými ve skutečnosti nesouhlasíme a nevíme si rady.

Emoce jsou součástí každé životní situace a promítají se do naší výchovy. Ve své terapeutické praxi se v devadesáti procentech problémů s klienty, dostáváme do jejich dětství a do jejich nevyřešených emočních bolestí.

Spousty lidí svoje emocionální bolesti ukrylo hluboko do svého podvědomí a nevědomě se tak od svých bolestných pocitů tzv. odstřihli, aby je nemuseli vnímat. Nad věcmi někdy více přemýšlíme, než abychom je vnímali a procítili.

Vždyť nás to přeci rodiče a vychovatelé učili, že není přípustné dávat emoce najevo. Pokud svoje emoce potlačujeme, oni nemizí.

Zůstávají uložené v našem energetickém těle, v naší buněčné paměti. Pokud se těchto nezpracovaných emocí nahromadí více, můžeme si koledovat i o velké zdravotní problémy.

Naše potlačené emoce jsou ale stále energetickým vysílači, to co na podvědomé energetické úrovni vysíláme, k sobě přitahujeme.

Děti jsou naším zrcadlem. Pokud máme nezpracované, potlačené emoce v sobě, dříve či později se s nimi začne člověk prát při výchově svých dětí. Mnohdy se k tomu přidá potlačený vztek na manžela, na vlastní rodiče. Děti jsou jako emoční houbičky. Jsou schopné do sebe nasakovat pocity (i potlačené) svých rodičů a pak nám je hezky dávat najevo.

Když jsou děti neklidné, vzteklé, je možné, že zrcadlí vaše vlastní pocity. Pokud, se vám začnou děti vztekat, zamyslete se nad vlastními potlačenými emocemi.

Dnešní svět se probouzí, uvědomujeme si, že svět „tam venku“, je pouze projekcí nás samých. Pokud chceme změnit svět, je třeba začít u sebe. U svých vnitřních programů, přesvědčení a emocí.

Cesta jak porozumět svým dětem a zlepšit vzájemnou komunikaci je v emočním rodičovství.

Metoda EFT, děti a moje práce s nimi.

Velice ráda pracuji s dětmi. I děti řeší své strachy, obavy, úzkost, smutky apod. Často na ně emočně doléhají rozvody, či rozchody rodičů, změna bydliště, úmrtí v rodině. Děti jsou často úzkostné, bojí se chodit do školy nebo mají strach z neúspěchu. Některé mají nízké sebevědomí a mohou se tak stát terčem šikany. Bohužel děti, které šikanují ostatní, mají také sami problém s nízkým sebevědomím, ale schovávají ho za svou arogancí.

Pokud mi zavolá či napíše nějaký rodič, že si domluvit pro své dítě terapii řešíme vše individuálně, podle věku dítěte. Pokud je dítě hodně malé,(3-4 roky) tak je většinou potřeba pracovat i s jedním rodičem.  Dítě potřebuje mít absolutní pocit bezpečí a většinou se domluvíme, že ho nalákáme na společnou hru. Mám ve studiu připravené terapeutické hračky. Vyprávím dětem pohádky a formou příběhu, je velice snadné dítě vtáhnou do hry. V pohádkovém příběhu o doktorovi lesa datlíku Toníkovi se dozví jak datel,(maňásek jako terapeutická rukavička), umí kouzelně na kouzelné body a odstraní všechno trápení. U větší ch dětí používám hru na kouzelníka EFtíka nebo terapii formou hry Jak se krotí zlobivé ještěrky. Úplně nejlepší je, když dítě ani nepostřehne, že s ním probíhá terapie. Pokud situace potřebuje, není problém dojet i do rodiny a pracovat přímo tam.

Na prvním místě je u mě důvěra, jak ze strany rodiče, ale především ze strany dítěte. Individuální a profesionální přístup, nalezení a trvalé odstranění příčiny problému.

EFT pomáhá i dospívají mládeži. Naše zdraví je úzce spojeno s naší psychikou a naše psychická pohoda se odráží nejen na našem těle ale i na našich vztazích a úspěchu. EFT úspěšně řeší poruchy příjmu potravy, akné, problémy s učením, strachy ze zkoušek, trauma z rozchodů apod. U dospívají mládeže je důležité, jejich rozhodnutí problém řešit, než rozhodnutí rodičů. Ale i u těchto dětí jsem schopná si k nim najít přístup, abychom mohli problém společně vyřešit.

 

 


Více informací o technice emoční svobody (EFT)

Hubnutí pomocí metody EFT je opravdu jiné


Být štíhlá a zdravá je normální a přirozené. Jen naše hlavy popletené reklamou a dietami se naučily vidět v jídle hrozbu.
Trápíme se hlady, obviňujeme se, nemáme rádi své tělo, trápíme se všemožnými dietami.


Stop! Chyba je jinde!

Původní příčina nadváhy je schována pod vrstvou emocí, které jsme si během života nastřádali. Jsou to pocity viny, selhání, strachy, pocity méněcennosti atd.
Je velmi důležité a nezbytné tyto negativní představy o sobě a o svém těle zpracovat pomocí EFT a následovně přeprogramovat své tlusté myšlení na myšlení štíhlé.

Být tlustý nebo štíhlý je stav mysli!

Snahu zeštíhlet komerčně známou cestou, jako jsou hladovění, diety a cvičení, mysl vyhodnotí jako stav nouze a ohrožení a naše podvědomí začne vytvářet strategie zaktivuje funkce mozku na nouzový režim a zpomalí se metabolismus.
Tělo vnímá chronický stres, stejně jako ohrožení a reaguje shromažďováním zásob.
Je velmi těžké zbavit se svých zvyků pouze silou vůle. Aby se vám to povedlo, musíte si přeprogramovat své myšlení.

Použitím terapie EFT se zpracovávají omezující a blokující přesvědčení na podvědomé úrovni, odstraňují se chybná nastavení, spouštěče přejídání a závislosti na sladkém .

V našem podvědomém programu máme ukryto spousty omezujících přesvědčení :

  1. - nikdy nedokážu zhubnout
  2. - nemám pevnou vůli
  3. - zase to přiberu nazpátek
  4. - je to rodové
  5. - nenávidím své tělo a pod.

Technikou EFT se tyto programy zpracovávají na energetické úrovni a odstraňují se na vždy a trvale!


Více informací o technice emoční svobody (EFT)